Vila Giulia
Η Vila Giulia Maresias με 6 δωμάτια απέχει 13 λεπτά με τα πόδια από την Παραλία Maresias και παρέχει πρόσβαση στην εσωτερική αυλή.
Η σαλέ διαθέτει μπάνιο με ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.
Απολαύστε την απόλυτη άνεση της κουζίνας του καταλύματος, η οποία διαθέτει ψυγείο και μαγειρικά σκεύη. Οι επισκέπτες μπορούν να γευματίσουν στο Maresias Parking Trailer, που είναι σε απόσταση 250 μέτρων.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
Στο δωμάτιο
- Αίθριο
- Τραπέζι φαγητού
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Ποια είναι τα πιο γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά σε η Vila Giulia;
Capela São Benedito e Sant' Anna, Sirena - Maresias Disco και πολλά άλλα βρίσκονται κοντά σε η Vila Giulia. - ❓
Πού μπορώ να αφήνω το αυτοκινητό μου όσο διαμένω σε η Vila Giulia;
Οι πελάτες της η Vila Giulia μπορούν να παρκάρουν σε δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Πόσο μακριά είναι το Περιφερειακό Sao Jose dos Campos από η Vila Giulia;
Η Vila Giulia απέχει 135 χλμ. από το Περιφερειακό Sao Jose dos Campos. - ❓
Ποιους τρόπους πληρωμής μπορώ να χρησιμοποιήσω σε η βίλα;
Η βίλα δέχεται μόνο Visa, American Express και Diners Club. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε σαλέ;
Οι πελάτες της σαλέ είναι καλοδεχούμενοι με το κατοικίδιο ζώο τους.